Diani Beach - Keňa

Zobrazeno 1-10 z celkem 149

Nejlevnější Diani Beach - Keňa

Nejlevnější Diani Beach - Keňa

Nejlevnější dovolenou Diani Beach - Keňa pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Leopard Beach Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 16.6. do 25.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 32 880 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Leopard Beach Resort & Spa je situován v letovisku Diani Beach. Doprava do letoviska Diani Beach je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Keni s průměrnou recenzí 98 % dle 18 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Diani Beach - Keňa

Diani Beach - Keňa - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Swahili Beach Resort v letovisku Diani Beach. V období od 24.6. do 3.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 890 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Swahili Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Keni.

Diani Beach - Keňa - nejlepší recenze

Diani Beach - Keňa - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 18 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Leopard Beach Resort & Spa. V termínu od 5.12. do 21.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 50 780 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Leopard Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Keni s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Diani Beach v Keni?


Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality Diani Beach? Pro pobyty v letovisku Diani Beach v Keni lze využít tyto způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Diani Beach v Keni podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive, plná penze případně polopenze. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Diani Beach v Keni vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality Diani Beach vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Keni sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Diani Beach v Keni. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Keni bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Diani Beach v Keni. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Diani Beach, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Diani Beach - Keňa levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Diani Beach v Keni můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Kenadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kuba, Maďarsko nebo například Maledivy či Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Diani Beach - Keňa můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Kenadovolena.cz - porovnání cen zájezdů na Keňu. Web Kenadovolena.cz využívá cookies.