Keňa - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 492

Nejlevnější Keňa - First Minute

Nejlevnější Keňa - First Minute

Nejlevnější dovolenou Keňa - First Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Neptune Beach Resort. Svou rekreaci v období od 6.2. do 15.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 34 280 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Neptune Beach Resort je situován v letovisku Mombasa. Doprava do letoviska Mombasa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Keni s průměrnou recenzí 74 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Keňa - First Minute

Keňa - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Swahili Beach Resort v letovisku Diani Beach. V období od 12.3. do 20.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 790 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Swahili Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Keni.

Keňa - First Minute - nejlepší recenze

Keňa - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 18 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Leopard Beach Resort & Spa. V termínu od 27.1. do 8.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 280 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Leopard Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Keni s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Keni?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Keni. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Keňu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Keňa - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Keni můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Kenadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Španělsko, Tunisko nebo například USA či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Keňa - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Kenadovolena.cz - porovnání cen zájezdů na Keňu. Web Kenadovolena.cz využívá cookies.