Keňa - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 34

Nejlevnější Keňa - hotely

Nejlevnější Keňa - hotely

Nejlevnější dovolenou Keňa - hotely pořídíte v 3,5hvězdičkovém ubytování Bamburi Beach Hotel . Svou rekreaci v období od 19.5. do 28.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 480 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Bamburi Beach Hotel je situován v letovisku Mombasa. Doprava do letoviska Mombasa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Keni.

Luxusní Keňa - hotely

Keňa - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 3,5hvězdičkový Bamburi Beach Hotel v letovisku Mombasa. V období od 19.5. do 28.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 480 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Dovolena. Do lokality Mombasa, kde se ubytování Bamburi Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Keni.

Keňa - hotely - nejlepší recenze

Keňa - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 13 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Bamburi Beach Hotel. V termínu od 28.11. do 14.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 780 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Mombasa, kde se ubytování Bamburi Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Keni s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Keni?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Keni. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Keni bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Keni. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Keňu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Keňa - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Keni můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Kenadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Tunisko, USA nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Keňa - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Kenadovolena.cz - porovnání cen zájezdů na Keňu. Web Kenadovolena.cz využívá cookies.