Keňa - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 21

Nejlevnější Keňa - Last Minute

Nejlevnější Keňa - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Keňa - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Neptune Beach Resort 4* - All Inclusive. Svou rekreaci v období od 28.11. do 6.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 34 650 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 35 357 Kč. Neptune Beach Resort 4* - All Inclusive je situován v letovisku Mombasa. Doprava do letoviska Mombasa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Keni s průměrnou recenzí 74 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Keňa - Last Minute

Keňa - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Neptune Beach Resort v letovisku Mombasa. V období od 9.12. do 25.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 55 867 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 74 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Do lokality Mombasa, kde se ubytování Neptune Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Keni.

Keňa - Last Minute - nejlepší recenze

Keňa - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 18 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Leopard Beach Resort & Spa. V termínu od 5.12. do 21.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 50 780 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Leopard Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Keni s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Keni?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Keni. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Keňu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Keňa - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Keni můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Kenadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Bali Last Minute, Černá Hora Last Minute nebo například Egypt Last Minute či Chorvatsko Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Keňa - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Kenadovolena.cz - porovnání cen zájezdů na Keňu. Web Kenadovolena.cz využívá cookies.