Keňa v srpnu - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 25

Nejlevnější Keňa v srpnu - od Invia

Nejlevnější Keňa v srpnu - od Invia

Nejlevnější dovolenou Keňa v srpnu - od Invia pořídíte v ubytování Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka. Svou rekreaci v období od 11.8. do 20.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 29 500 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka je situován v letovisku Mombasa. Doprava do letoviska Mombasa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Keni s průměrnou recenzí 84 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Keňa v srpnu - od Invia

Keňa v srpnu - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Keni? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Swahili Beach Resort v letovisku Diani Beach. V období od 29.8. do 6.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 44 490 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Swahili Beach Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Keni.

Keňa v srpnu - od Invia - nejlepší recenze

Keňa v srpnu - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 24 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Baobab Beach Resort & Spa. V termínu od 2.8. do 11.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 690 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Diani Beach, kde se ubytování Baobab Beach Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Keni s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Keni?Výběr lokality
Svůj pobyt v Keni můžete vybrat z následujících 4 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Kenadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Turecko, Zanzibar nebo například Bali či Černá Hora.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Keňa v srpnu - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Kenadovolena.cz - porovnání cen zájezdů na Keňu. Web Kenadovolena.cz využívá cookies.